Cami Halı

Cami HaLı

CAMİHALISI Camiler toplumun yaratanla bir bütün olduğu alanlardır. Bu alanlarda; namaz kılmak, dua etmek ve diğer türden ibadetlerin yerine getirilmesi temiz ve huzurlu bir ortamda olmalıdır. Bu özelliklerin sağlanmasında halı seçimi son derece önemlidir. Çünkü cami zemini için özel imal edilen halı modeli, zeminin her bir kısmını hiç bir açık kalmayacak bir şekilde kapatmaktadır. Bu alanda insanların toplu halde ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri zeminin; güvenli, temiz, kokmayan, sağlıklı olması ile ilgili bir durumdur. Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı yılların tecrübesiyle sizlere en iyi cami halı modelleri sunmaktadır. Hem tasarım hem de yapısal özellikleri bakımından memnuniyet garantisi verdiği bu modeller farklı kategoriler dâhilinde sizlere satışa sunulmaktadır.

Cami HaLı

Cami HaLı desen ve motif seçimi kültürlere göre de farklılık göstermektedir. otel sayısı ve büyüklüğü artıkça el yapımı dokuma halılar yerini fabrikasyon dokuma cami halılarına bırakmıştır. otel halısı desenlerinin anlamı ise öncelikle insan ve hayatı temsil etmektedir. Su motifleri yaşantımızı betimlerken, aile motifleri, hayvan simgeleri ile yaşamın devamlılığını sürdürmeyi betimlemektedir.Ölümü simgeleyen motiflerde görülmektedir genellikle kuş motifleri ile betimlenmektedir MetropoLCamiHaLisi.Com.

Cami HaLı Fiyatları

Halılar Cami HaLı için çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok Cami HaLı modellerinin bulunduğu firmamızda tercih ettiğiniz halıları en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Fiyatlar küçük ya da büyük camilerin boyutlarına göre değişmektedir. Cami HaLı halıların boyutları büyüdükçe seçmiş olduğunuz halı modelini fiyatları daha da çok ucuzlamaktadır.